Haber

Yelkenler Boğaziçi Kupası için gün sayıyor

İSTANBUL (İGFA) – Küresel iklim değişikliğine, sürdürülebilirliğin önemine ve yeterli yaşam hakkına dikkat çekmek için denizlere açılan İzocam Yelken Takımı, bu yıl katıldığı kış kupalarında elde ettiği başarı ile adından söz ettirdi. MIYC Winter Trophy ve EAYK Winter Trophy’de ödüllerini evine taşıyan başarılı ekip, Eylül ayında yapılacak Bosphorus Cup İstanbul Yarışları için gün sayıyor.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde bu yıl 14’üncüsü düzenlenen MIYC Kış Trofesi 21 Ocak’ta başladı. 6 etaptan oluşan ve her etapta ikişer günü kapsayan kupanın son ayağı 6-7 Mayıs tarihlerinde gerçekleşti. 2023. İzocam Yelken Takımı, MIYC KIŞ TROPHEE yarışlarını toplam 16 tekne arasından 4. olarak tamamladı.

28 Ocak’ta başlayan EAYK Kış Trofesi, Çeşme Marina’nın sahipliğinde 6 etapta düzenlendi. Son ayağı 20-21 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen EAYK Winter Trophy’nin kazananları arasında yer alan İzocam Yelken Takımı, yarışları toplamda 3. sırada tamamladı.

Enerji tasarrufu, çevreye duyarlı üretimi, doğayla bütünleşen çalışmaları ve sağlıklı insan yaklaşımıyla yalıtım sektörünün lideri olan İzocam, “iyi yaşam” ve “sürdürülebilir yarınlar”ın öncüsü olma misyonuyla denizlere açılmaya devam edecektir. MIYC Winter Trophy ve EAYK Winter Trophy ödüllerini taşıyan İzocam Yelken Takımı, 21-22-23 Eylül ve 24 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek olan BOSPHORUS CUP İstanbul Yarışları’na da katılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu